Sport.pl pyta: Widział Pan na pewno wypadek Lewisa. Jak to wyglądało z Pana perspektywy? Robert Kubica: Jak wypadek, w którym samochód uderza w opony.
Blog > Komentarze do wpisu

Fajne zdjęcie ze Spa widziałem

I je tu sobie wkleję. Podpis mógłby brzmieć "Kubica wspina się nie tylko po mokrym".

Kubica, Renault

PS: Amok.

środa, 01 września 2010, bartosz.raj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Leezack, *.sta.tvknaszapraca.pl
2010/09/02 11:19:52
Nie rozumiem jak jeden z największych sportowych portali w polsce moze dawac linka na glownej do czegos takiego. Wkleil se pan zdjecie, i co ? Ani to fajne ani ciekawe.Nie rozumiem
-
2010/09/02 11:35:13
Panie Bartoszu, może Pan by poruszył, dlaczego nikt nie interesuje się startem Felipe Massy, który to źle ustawił się na polu startowym, a mimo to uniknął jakiejkolwiek kary. A z pierwszego zakrętu wyszedł z przewagą jednej pozycji.

Oto filmik: www.youtube.com/watch?v=CfyHfXhYeBQ
-
2010/09/02 11:43:28
@Leezack

Specjalnie po to żeby tacy jak ty mogli tu wleźć i popiszczeć, że nic nie rozumieją. Zadowolony z odpowiedzi?

@hajnr

Bo Massa nie jest ani pierwszym kierowcą ani ostatnim, który przestrzelił pole startowe. To się zdarza częściej niż sądzisz.
-
2010/09/02 12:00:00
@velvet
Ale to jest celowe przestrzelanie. I powinno to być karane. Podjeżdżają z dużo mniejszą prędkością jak na pit stop, a jednak jakoś im nie wychodzi. Tutaj ewidentnie felippe przesadził, nawet za nim adrian też. Gdyby tak mieli zajeżdżać na zmianę opon toby wózkowi latali po całym padoku :)
-
Gość: wuer, *.niecala.lublin.pl
2010/09/02 12:07:55
Źle to świadczy, po raz kolejny, o pracy sędziów.
Czym takie posunięcie różni się od falstartu?
Nawiasem mówiąc Massa zyskał po starcie dwie pozycje. Czy to fair?
-
Gość: Leezack, *.sta.tvknaszapraca.pl
2010/09/02 12:10:51
Velvet nie "piszcz" jesli nie zrozumiales tego co napisalem. I nie wzdryguj sie tak ;/
-
Gość: wuer, *.niecala.lublin.pl
2010/09/02 12:31:49
@Leezack
Wchodzisz przez uchylone drzwi i od wejścia urągasz gospodarzowi innym nie przepuszczając ujadania.
Wysil się i pomyśl, co by cię za taką postawę spotkało w realu?
Nie wszystko trzeba od razu rozumieć. Im szybciej to pojmiesz, tym łatwiej tobie, a i innym zwłaszcza.
Btw fotografia jest bardzo dobra, formalnie i emocjonalnie.
-
2010/09/02 12:57:51
Massa, ech... gdyby awansował na P1 na pewno byłby obwieszczony falstart, tak jak bodaj już raz w tym sezonie pokazali Alonso. Niestety ten sezon zapamiętam m.in dlatego, że sedziowie nie tyle mylą się, co podejmują różne skrajnie decyzje w bardzo podobnych sytuacjach w zależności od nazwisk i korzyści. Smutne trochę
-
Gość: Leezack, *.sta.tvknaszapraca.pl
2010/09/02 13:11:39
Wuer gdybys ty sie wysilil to moze zrozumialbys ze nie chodzi mi o to co Raj dodaje na swoim blogu (A moze dodawac co chce) tylko o to ze Sport.pl daje do tego linka. Jezu ludzie czy to takie trudne ?
-
2010/09/02 13:46:33
@Leezack

Cry me a river. Dostałeś ode mnie odpowiedz po co sport.pl to robi. Mało ci jeszcze czy napisać dużymi literami? Jak masz z tym problem to napisz do portalu i z nimi się wykłócaj Panie "Jaki jestem niezrozumiany" a nie zawracaj nam mandoliny na lewo.

Co do Massy: a w ogóle jest przewidziana kara za przestrzelenie miejsca startowego? Bo sobie czegoś takiego osobiście nie przypominam. Alonso ruszył za wcześnie a nie przestrzelił pole.
-
Gość: wuer, *.niecala.lublin.pl
2010/09/02 13:51:23
@Leezack
Cierpliwie zareplikuję, iż gospodarz jako jedyny dziennikarz GW prowadzi intrygujący blog o F1 w departamencie sportu potralu gazeta.pl ; stąd, po prostu, link, który dodatkowo uzasadniony jest ciekawym zdjęciem trafnie oddającym aktualnie panującą atmosferę wokół stajni Renault, w szczególności zaś Roberta Kubicy.
Tylko tyle i pewnie niechybnie byś to odgadł, gdybyś pokusił się posmakować gościny częściej.
-
Gość: Joga73, 188.33.73.*
2010/09/02 13:51:40
A mnie się fotka podoba... jest w niej coś klimatycznego,niekoniecznie pogodowo,choć akcja z Felipe też zasługuje na rozpatrzenie w zwykłych kategoriach uczciwości. Ale osobiście cieszę się że pan Robert znów na podium - co świadczy że prócz dobrego auta,ma też cojones ;)
-
2010/09/02 14:12:04
FIA coś ociąga się z wyborem 13 ekipy....
-
2010/09/02 14:19:41
@sirkamill

Nic dziwnego po zeszłorocznych wyborach, zwłaszcza myślę o US F1.
-
2010/09/02 15:53:03
Myslałem, ze EE to pewnik. Moze po prostu nie ma chetnych na 13 ekipę???
-
2010/09/02 16:20:45
Albo inaczej - nie ma ekipy którą Bernie uznałby za pewną finansowo. Coś tam bąkał o wielkich kaucjach za sezon, które nowy team miałby zapłacić.
-
2010/09/02 16:35:37
To w tym momencie błędne koło bo ekipa zdobywa inwestorów, sponsorów i pewną stabilność mając w garści miejsce w stawce, nie odwrotnie. Jest zdaje się 3 kandydatów- ETA;), Winowlew i... pewnie Stefanowic.
-
2010/09/02 17:18:01
Po 19-stej pierwszy odcinek, jak kto ciekawy www.rallyalpiorientali.it/risultati/2010/live2.htm
-
2010/09/02 17:33:44
no ja tez sobie wkleje zdjecie f1 i mnie nei dadza na glowna sport pl , viekawe co on robi ze go pokazuje pewnie w lape daje
-
2010/09/02 18:18:20
Cze katalończyk.
-
2010/09/02 18:23:36
@damianku
w łapę to Ty powinieneś dostać, jakiś rozżarzony węgielek najlepiej, żebyś zwyczajnie już swoimi poparzonymi paluchami nie mógł więcej pisać tych swoich pierdół
-
2010/09/02 20:35:39
@velvet
Cze katalończyk.

Nieee, to chyba jego brat, rok starszy, tak samo pryszczaty. Koncertowo się zbłaźnił ostatnio u Steca.
-
Gość: wuer, *.niecala.lublin.pl
2010/09/02 20:51:17
Ależ @pajacu_kultury, chyba nie ma co dłużej przed @damianem_rozszyfrowanym ukrywać głęboko skrywanej tajemnicy poliszynela, że praktyka pracy dla Agory wymaga "smarowania", i to pokaźnego, że ho ho. Szczegółów niestety nie znam, ale domyślam się pikantności.
-
2010/09/02 23:56:32
wy tu gadugadu...

151.1.202.152/rk0_oss01.htm
-
2010/09/03 07:40:14
Widac że Robkowi sukces w Spa dobrze zrobił na poprawę samopoczucia i śmiga aż miło w rajdzie.
A propos - czy wczorajsza gadka Lopeza o tym ze koszty utrzymania teamu go nieco zaskoczyły i przebąkiwania Renault o odkupie udziałów, bo im się sytuacja finansowa poprawiła a widzą , ze szansa na sukces jest wróży dobrze na przyszły sezon? Lopez ładnie szuka kasy,sponsorzy przychodzą, ale jednak co fabryczny team i pieniądze to fabryczne nie?
-
Gość: asd123, 151.193.120.*
2010/09/03 08:01:25
Wyglada na to ze jednak cos jest na rzeczy z odsprzedaza teamu:
www.sport.pl/F1/1,96297,8329922,Wlasciciel_Renault__Koszty_w_F1_wieksze_niz_sie_spodziewalem.html

mnie w sumie zaintrygowal bardziej fragment o f-duct:
"Chyba jesteśmy jedynym zespołem, który stworzył dwa systemy F-duct. Pierwszy wylądował na śmietniku, zbudowaliśmy kolejny. "

ciekawe ile wylozyli na badanie czegos co bedzie uzyte jeszcze w tylko paru wyscigach tego sezonu.
-
2010/09/03 08:58:50
Nic nie jest na rzeczy przed 2013 kiedy kończy się umowa Genii i Renault...
www.f1ultra.pl/index.php/wiadomosci-f1/121903-renault-zaprzecza-na-twitterze.html
-
Gość: asd123, 151.193.120.*
2010/09/03 10:22:49
Historia uczy ze oficjalne dementi jeszcze nic nie przesadza ;) Osobiscie podejrzewam ze Renault po prostu da zastrzyk gotowki co by zwiekszyc szanse zespolu w przyszlym sezonie a byc moze w druga strone powedruje jakis pakiecik udzialow (wynikajacy z faktu, ze budzet zostal powiekszony)
-
2010/09/03 11:33:12
Historia uczy żeby nie popychać bezmyślnie i tak toczącej się oraz rosnącej kuli śniegowo-plotkowej zrodzonej z bzdury bez jakichkolwiek podstaw.
-
2010/09/03 11:48:54
Aż strach bierze ile jeszcze takich cudów usłyszymy w przerwie między sezonami.
-
2010/09/03 12:17:08
Chyba w żadnym innym sporcie na świecie na takim etapie sezonu nie myśli się już o następnym. :)
-
Gość: vanbasten, 159.245.32.*
2010/09/03 14:54:55
alez sa podatawy jak najbardziej i trzeba miec albo zly dzien i/lub bezkrytycznie tkwic w milosci do bozka swego aby tego nie zauwazyc... te otoz podstawy sa wyluszczone chociazby ponizej ze sobie pozwole na cycat...

joesaward.wordpress.com/2010/09/01/renault-considering-official-return-to-f1/

a co i czy cos z tego wyniknie to sie okaze... my wszak o podstawach, nieprawdaz...

pzdr
-
2010/09/03 15:17:19
Tyle, że podstawą tych podstaw są plotki z jednego tylko źródła więc trudno nie być krytycznym czyli generalnie oszczędź nam tych wstawek o złych dniach i bezkrytycznych miłościach.
-
2010/09/03 16:37:50
Kolega vanbasten wybaczy, ale nie przywykłem wierzyć w cokolwiek zaczynającego się od "There are stories..."
-
2010/09/03 16:58:15
popychaczy kuli śniegowej nigdy nie zabraknie- walka z wiatrakami.
-
Gość: Rafal, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/09/03 18:05:47
www.formula1.com/video/race_edits.html

Jest już SPA. Aż miło popatrzeć :)
-
2010/09/03 19:19:29
Nie to, żebym się wkurzyła, ale dlaczego od pół godziny mój komentarz jest traktowany jako spam?!
-
2010/09/03 19:50:20
Hehe...widzę, że z jednej strony vanbasten, a z drugiej front- jedności -narodu.
Ponieważ jestem w nastroju prowokacyjnym, a to z uwagi na fakt, że nie mogę nigdzie nabyć informacji, czemu Kubek słabo dziś na dwóch pierwszych odcinkach -czy aby nie wywinął gdzie kozła - przypomnę mały szczegół dotyczący pożyczki, jakiej rzekomo miało udzielić Renault firmie Genii. Piszę ,asekuracyjnie, rzekomo, aby nie dostać prztyczka w nos za nadmierne zaufanie do mediów np od kolegi cyclopsa :)) Dlaczego akurat dzisiaj ten brak zawierzenia? Gorsze banialuki tutaj komentowaliśmy, jak sobie przypominam...:)))
-
2010/09/03 19:55:06
Chciałam dodać link lub treściwy cytat o 20 mln pożyczce pod zastaw, w przypadku niespłacenia której udziały mogą wrócić do Renault, ale ten filtr jest dzisiaj moim wrogiem. O co chodzi z tym spamem?
-
2010/09/03 20:35:54
A Kubkowi przednia szyba zaparowała - nic tylko z krzesła spaść!:)
-
2010/09/03 21:44:45
@chobot73

Shit happens.
-
2010/09/03 23:50:40
francuskie padaki
-
2010/09/04 00:34:09
@chobot73
pal licho spamerko, coponiektórzy są z Tobą... nie daj się! ;-)
-
2010/09/04 08:13:14
rajdy rajdami... niech się robert pobawi
ale, żeby nie daj boże za przykładem kolegów z f1 i w triatlon nie poszedł
bo zniknie, a i tak już chudzina
-
Gość: Vostok, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/09/04 10:28:25
Dzień Dobry,

Oksana Kosaczenko - menedżer Pietrowa - w wywiadzie dla rosyjskiej tv "Rosja 24" przyznała, że Witalij ma problemy finansowe związane z jego "osobistym budżetem" i Renault zgodziło się na jego starty do końca sezonu 2010 lub do momentu "gdy się coś nie wydarzy"

Pozdrawiam i dziękuję za interesujące i fachowe uwagi
-
2010/09/04 13:40:31
@chobot

Nic z tych rzeczy, ja przecież jestem milutki i puszysty :)

Po prostu mam dystans do tekstów opartych na krążących po padoku historiach, a jak ktoś mi zaczyna artykuł od "Krążą pogłoski, że..." to mnie krew zalewa. Lubię dziennikarzy, którzy podają źródła i potrafią wybierać takie, które są wiarygodne. Wprost uwielbiam dziennikarzy, którzy 14 razy się zastanowią zanim puszczą w eter jakąś niesprawdzoną bajkę. Jak ktoś pisze, tylko po to, żeby coś pisać to ja mu mówię A SIO!
-
2010/09/04 13:45:23
Wydarzyć się może tyle że Jerome pojeździ sobie pod koniec sezonu w piątek aby zapoznać się z samochodem przed testami młodzików na oponach Pirelli w Abu Zabi.... w innych okolicznościach 'głupio' tudzież awykonalne byłoby pozbawić zawodnika, który za każdy weekend płaci przeszło milion dolców, ale jeśli WP ma kłopoty z płatnościami to już inna rzecz... kto wie, jak Witek będzie chrzanił kolejne wyścigi to może nawet abmrożakowi dadzą pojechać jakiś wyścig?
-
2010/09/04 14:11:15
@Cyclops
Lubię dziennikarzy, którzy podają źródła i potrafią wybierać takie, które są wiarygodne

Zgadzam się z Tobą całkowicie, ale ostatnie takie dinozaury wyginęły wraz z nastaniem ery internetu!:)) Sami nie zdajemy sobie sprawy jak jesteśmy manipulowani, a w rzadkich momentach otrzeżwienia złościmy się i obiecujemy, że nigdy więcej nie damy się zrobić w bambuko...aż do następnego razu...hehe:)
-
Gość: vanbasten, *.rcmdva.fios.verizon.net
2010/09/04 15:35:14
alez cyclops... ci dziennikarze... czy ten dziennikarz... nie pisza o faktach dokonanych ale o spekulacjach... bazujac na laczeniu pewnych faktow... czyli o czyms co ma szanse sie wydarzyc w przeszlosci badz tez nie... cos ty sie tak czepil tych pierwszych slow textu jak baba wozu... mniemam ze przeczytales go a tam znajdziesz analize dlaczego dla tego wlasnie dziennikarza... notabene nie jakiegos gryzipiorka... zlozenie pewnych faktow prowadzi do konkluzji za cos mialoby sens... tak po prostu i zwyczajnie mialo by sens i tyle... nigdzie nie stoi ze tak sie stanie ani rowniez autor nie posuwa sie do okreslania prawdopodobienstwa... no tak sie wlasnie rodza spekulacje nieprawdaz...

czy twierdzisz ze u oblizu faktow podanych w tymze artykule nie byloby w interesie renault - jako koncernu - rozwazenie powrotu... no to dawaj jakies argumenty moze i sie wywiaze jaka dyskusja... sam rowniez pospekuluj i nikt ciebie nie bedzie sie pytal skad to bierzesz... dalej interes genii oraz renault f1 team... o tym napisze nastepnym razem bo i tak juz przydlugo...

pzdr
-
2010/09/04 16:24:25
Gonił, gonił aż dogonił i wygrał ośkę. Całkiem przyzwoite 13 miejsce w generalce zważywszy, że po 2 odcinku był na 70-ątym którym, a do tego nigdzie się nie wykopyrtnął i samochodu nie rozłożył na części podstawowe ani nie zaliczył żadnej kary.
-
2010/09/04 19:03:42
@vanbasten

Ale tutaj nie ma o czym dyskutować, podany przez Ciebie artykuł to jest jedna wielka spekulacja i rozważania na zasadzie co by było gdyby. Jeżeli pojawią się jakieś rzeczywiste, wiarygodne informacje, iż przejęcie udziałów w zespole przez koncern zajdzie to z chęcią porozmawiam. Tymczasem mamy garść twórczości radosnej dziennikarzy i jedno solidne dementi.
-
2010/09/04 19:27:50
Jeśli Renault chce wrócić w do tego biznesu na całego, to po 2012, gdy wygasa obecna umowa z Genii i kiedy to jak sądzę fundusz zechce spieniężyć inwestycję. Nie trzeba specjalnie kombinować aby wiedzieć o co chodzi- koncern po pół tego nadal trudnego dla branży roku jest na plusie 823 mln euro, podczas gdy w analogicznym okresie ubiegłego roku był 2712 mln na minusie (a w całym roku ponad 4 mld). Wobec takich tarapatów ponoszenie pełnych kosztów prowadzenia zespołu fabrycznego F1- i to jeszcze skompromitowanego aferą- było nieznośne. Obecny układ jest dla nich bardzo wygodny- prowadzą silnikownię i dorzucają się do zespołu jako coś w rodzaju sponsora 'tytularnego jak wszyscy diabli' co stanowi mniej niż wydaliby sami, nawet jeśli zawsze mieli nieznośny dla konkurencji zwyczaj wydawania relatywnie niewielkich sum na zespół i wygrywania bez uskutecznienia pierdół w stylu 'drogi Toyoty' tudzież 'filozofii hondy' -a dla świata i tak Renault F1 Team pozostał RF1 Team. F1 powinna być sukcesywnie coraz tańsza i jeśli tylko uda się wyłapać dobry sponsoring a koncern wyjdzie na prostą marka nie powinna szybko opuścić cyrku.
Póki co nie ma tematu.
-
2010/09/04 20:54:47
ŚWIEŻY wywiad z Boullierem. Jest tam też pytanie o Renault jakby w kontekście poruszonego tu wątku, a może mi się zdaje...w każdym razie można zwrócić uwagę na ostatnie zdanie odpowiedzi na przedostatnie pytanie /teraz to już nikt nie dojdzie o co mi chodzi :))/. W każdym razie Eric oświadcza, że umie gryżć tak samo dobrze jak inne piranie!
www.dhnet.be/sports/formule-1/article/323188/force-le-respect-des-piranhas.html
-
Gość: Rafal, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/09/06 00:45:51
farm5.static.flickr.com/4081/4885986266_53182ff8c4_b.jpg

Jak Wam się R28 w tegorocznych barwach podoba? :) BRZYDKIE ING, AH BRZYDKIE! :))
-
2010/09/06 01:17:15
Ja generalnie polecam zapoznać się z całą tą galerią. Bardzo ciekawa. Moją uwagę szczególnie zwróciła skrzynia biegów R29- okazało się, że jestem trochę do tyłu jeśli chodzi o ten element w Renault i pewnie nikt tutaj zielonego pojęcia nie ma o co może chodzić;)
-
2010/09/06 17:15:20
Mógłbyś sirkamill wrzucić linka do tej galerii ?? Będę wdzięczny :)