Sport.pl pyta: Widział Pan na pewno wypadek Lewisa. Jak to wyglądało z Pana perspektywy? Robert Kubica: Jak wypadek, w którym samochód uderza w opony.
Blog > Komentarze do wpisu

Robert Kubica jest najlepszy na całym świecie

z21922894IBR

środa, 07 czerwca 2017, bartosz.raj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2017/06/08 08:59:28
Pierwszy :P

Oficjalnie wszyscy przyjmują linię, że to jednorazowy wyskok, forma ukłonu Renault dla Roberta i tego póki co będę się trzymał. Mój hype train wystartuje dopiero, kiedy RK zasiądzie do hybrydowego bolidu bardziej przypominającego obecne.
-
2017/06/08 12:39:01
a ja przyjmuję inną logikę zachowania: jaram się jak opętany, bo wole te chwile głupiej radości nawet później zakończone rozczarowaniem niż marazm który towarzyszy w tym temacie od lat. Dla mnie najważniejszą informacją (nie napisze co sugerującą, nic, ale ważną po prostu) są nie testy w Walencji (choć liczba kółek zastanawia)ale testy we Włoszech, na torze z ciasnymi łukami, sprawdzające sprawność kierowcy na maxa.
-
2017/06/08 18:56:44
Ja już się najarałem tymi testami wystarczająco, teraz powróciłem do cierpliwego czekania na to co czas przyniesie.
A może przynieść najdziwniejsze rzeczy...
-
Gość: Graba, *.adsl.inetia.pl
2017/06/09 10:07:57
Rozsądek może sobie mówić co chce :) Cała reszta mnie pozostaje niewrażliwa na to.
-
2017/06/10 12:48:41
Hughes twierdzi, że test był faktycznie pomyślany jako jednorazowa rzecz, a teraz obie strony się zastanawiają co z tym dalej zrobić.
-
2017/06/20 16:25:30
Widocznie poziom Roberta zaskoczył wszystkich, łącznie z nim samym.
-
2017/06/20 17:49:39
Ujmę tak: widzę powody do optymizmu, ale nie przesadzam (od tego są dziesiątki kubicomaniaków).
-
2017/06/25 19:38:27
Wow. Ależ było ściganko.
-
2017/07/06 20:24:08
Już wiecie o kolejnym teście, prawda?
-
Gość: Graba, *.adsl.inetia.pl
2017/07/11 12:17:06
Nom :)
-
2017/08/10 08:38:06
W ramach quasi-listy obecności:
1. Graba jest.
2. Bartoszcze jest
3. Cyclops jest.
4. Velvet jest, choć raczej czyta jak pisze.
5. Madly znalazł się u Sokoła.
6. Narturo objawił się na f1talks.
-
Gość: narturo, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2017/08/11 11:56:56
Jestem i zgłaszam gotowość.... Jeszcze Chobotkę widuję dosyć często na jednej ze stron o Robercie... Jeśli zaś chodzi o niego samego to chyba wszystko zmierza w jednym kierunku....
@bartoszcze
Nie dopisałeś sirkamilla ;)
-
2017/08/11 20:03:53
@narturo
SirKamil jest poza klasyfikacją :)
-
2017/09/07 13:52:22
W tym niezwykle trudnym i nerwowym momencie, ale odhaczam się również ja ;-)
-
2017/11/15 12:33:17
To było dopiero wydarzenie. Kubica to był jednak kierowca. Dobrze że teraz wraca na scenę f1
-
2017/11/24 11:40:23
Jestem ciekaw jak sobie poradzi jeśli już wróci, mam nadzieję że jak najlepiej.
-
2017/11/24 12:41:51
Mam nadzieję że wróci i pokaże wszystkim na co go stać, bo należy mu się to.
-
2017/11/30 21:00:34
@Klika
Znalazł się Rosiu na f1talks :)
-
2017/12/01 18:41:25
I Tommy.
-
Gość: narturo, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2017/12/08 18:09:32
@bartoszcze
Może w końcu wszyscy się odnajdziemy? Oby
-
2017/12/12 08:44:05
No i niestety wybrali Rosjanina... A szkoda myślałem że zobaczymy znowu polaka w f1:(
-
2017/12/12 08:45:10
Ciekawe kiedy nowe wpisy, coś ostatnio cicho się tu zrobiło co nie ;)
-
2017/12/12 18:07:37
@fish
Trollu, ić se ze swoją reklamą gdzie indziej, tutaj każdy wie dlaczego nie ma nowych wpisów.

Kliko, przyznajcie: podróż była piękna.
-
Gość: Graba, *.adsl.inetia.pl
2017/12/13 14:08:39
Jak w temacie: " Robert Kubica jest najlepszy na całym świecie".
Podróż mam nadzieję nie skończona jeszcze.
-
2017/12/14 01:25:50
Jeszcze się tli iskierka ... ciekawe czy taka gównoburza wizerunkowa może skłonić WMR do zmiany decyzji ?
-
2017/12/14 19:08:59
Gównoburza nie ma znaczenia, zwłaszcza że na świecie raczej nie istnieje.
It's about money.
-
2017/12/14 19:58:47
Cały czas się łudzę, że ktoś jeszcze pamięta o tym, że Formuła 1 to sport ... chociaż w jakiejś części ... Jeżeli pozostaną tylko kwestie "biznesowe" to nie mamy na co czekać ;-)
-
2017/12/14 22:18:03
To sport, ale niestety tak jak z możliwościami i metodami treningowymi 1 ligi niewiele się zwojuje w Lidze Mistrzów, tak i zespół który chce o coś walczyć musi mieć czym walczyć. Jeżeli 10 milionów pozwoli przyspieszyć bolid bardziej niż różnica talentu, to sportowo wybór jest niestety prosty...
-
Gość: raj, 10.203.52.*
2017/12/15 15:21:30
mamy właśnie rozmowę w redakcji - czy jeśli potwierdzi się, że Williams nie, to czy istnieje jakakolwiek opcja inna dająca powrót roberta do f1 pewnie już nie w 2018 r ?
-
2017/12/15 16:35:42
@raj
W trybie "Mercedes 2017", "Marussia 2013" czy "Renault 2011".
-
2017/12/16 01:27:57
Lepiej powiedzcie co sądzicie o tym pomyśle, bo mnie zatkało z lekka :
" Aldona Marciniak podał/a dalej adam malecki
To ja opowiem jaka koncepcja jest tu: 7 wyścigów dla RK z opcją przedłużenia. Ok. 1 mln dol. za każdy z nich. W odwodzie Sirotkin na pozostałe 14 GP plus jego 10 mln. Zdaniem autorów - stąd opóźnienie decyzji. Co Wy na to? Like?"
link do źródła : www.circusf1.com/2017/12/kubica-rosberg-giocano-jolly-williams-prende-rimanda-decisione-2018.php